Anasayfa » Fragman » Dark Shadows Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!


1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

1960’larda yayınlanmış olan gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows temel alınarak yazılmış, çeşitli vampirleri, zombileri, hayaletleri, kurt adamları, paralel dünyaları ve zaman paradokslarının yer aldığı Tim Burton’un yönettiği uyarlamanın senaryosu ise Seth Grahame-Smith (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) tarafından yazılmıştır. Bu arada film Johnny Depp ile Tim Burton arasındaki dayanışmayı bir kere daha işaret ediyor.

Vampirlerden birini Barnabas Collins ve film yapımcısının karısını Helena Bonham Carter canlandırıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanında Chloe Moretz (Let Me In), Jackie Earle Haley (Watchmen), Eva Green (Casino Royale), Michelle Pfeiffer (Stardust) ve daha birçok kişi yer alıyor. Dark Shadows, Warner Bros. tarafından bütün sinemalara aynı anda 11 Mayıs 2012’de geliyor.

Dark Shadows Fragmanı

Dark Shadows Afişi

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı