Anasayfa » Fragman » Daniel Radcliffe’in Boynuzları Çıkıyor! Horns Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Daniel Radcliffe'in Boynuzları Çıkıyor! Horns Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
Daniel Radcliffe’in baş rolünü oynadığı fantastik macera filmi Horns’un yeni bir fragmanı yayınlandı.

Harry Potter’ın yıldızı bu defa asasını Piranha 3D filminin yönetmeni Alexandre Aja tarafından çekilen heyecan dolu bir filmde baş rol oynamak için bıraktı.

“Birçok insan beni Harry olarak görüyor. Ama bir yönetmen sizi başka biri olarak görebiliyor. Şanslıyım ki benim etrafımda birkaç tane var” diyor Radcliffe.

Hogwarts’ın kahramanı bu defa fantastik bir korku filmi olan Horns filminde küçük bir kasabada yaşayan ama büyük bir problemi olan bir genci canlandıracak.

Ig Perrish (Radcliffe) kız arkadaşı Merrin Williams’a (Juno Temple) korkunç bir şekilde tecavüz edilip öldürmekle suçlanmaktadır. Ig kız arkadaşının ölüm yıl dönümü sabahı sarhoş bir şekilde uyandıktan sonra kafasında bir çift boynuzun büyüdüğünü fark eder. Daha sonra bu boynuzların insanlara günahlarını itiraf ettirme yeteneğine sahip olduğunu keşfeder. Ig bu şekilde kız arkadaşının cinayeti hakkındaki gerçekleri çözmeye ve gerçek katilden intikam almaya karar verir.

Aja Comic-Con’da Radcliffe’in karakteri hakkında “Fiziksel olarak bir şeytana dönüşüyor ancak içinde hala o iyi genç adam var. Etrafındaki dünya cehenneme dönüyor” diye yorumda bulundu.

Joe Hill’in çok satan romanını temel alan filmde aynı zamanda Max Minghella ve Heather Graham da yer alıyor.

Horns geçtiğimiz Eylül’de Uluslararası Toronto Film Festivalinde prömiyerini yapmıştı ve Cadılar Bayramında 29 Ekim’de izleyicinin de karşısına çıkacak.

Horns Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı