Anasayfa » Dizi » Da Vinci’s Demons (2013) Tanıtımı

Da Vinci's Demons 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons, Leonardo Da Vinci’nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizinin yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer üstlenirken, Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor. Da Vinci’nin dehasının arkasındaki kahramanın hikayesini anlatan birinci sezonun ardından, ikinci sezonda konunun merkezi dehanın arkasındaki kötü ruhlar oluyor.

25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan ve insanüstü zekaya sahip olan Leonardo, tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.

Rakibi Riario tarafından tuzağa düşürülen Da Vinci, kahramanca bir ölüm kalım yolculuğuna çıkıyor. ‘Cennetin Kasası’nı bulmaya çalıştığı bu fiziksel ve manevi arayışta Da Vinci her şeyini riske atıyor. Da Vinci’nin efsanevi “Yaprak Kitap” ile ilgili araştırmasına devam ederek ve annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışarak başladığı yeni sezon yeni mücadeleler ve tehlikelerle FX’te!

Da Vinci’s Demons 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı