Anasayfa » Film Tanıtımları » Contraband (2012) – Son Vurgun


Baltasar Kormakur’un yönettiği ve Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster ile Giovanni Ribisi’nin oynadığı Son Vurgun (Contraband), 16 Mart 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Gösterim Tarihi: 16 Mart 2012
Dağıtım: UIP Filmcilik
Tür: Gerilim
Yönetmen: Baltasar Kormakur
Senaryo: Aaron Guzikowski, Arnaldur Indridason ve Oskar Jonasson
Yapımcı: Tim Bevan, Eric Fellner, Baltasar Kormakur, Stephen Levinson, Mark Wahlberg
Uygulayıcı Yapımcı: Liza Chasin, Debra Hayward, Bill Johnson

Oyuncu Kadrosu: Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster, Giovanni Ribisi, Lukas Haas, Caleb Landry Jones, Diego Luna ve J.K. Simmons

Mark Wahlberg, ardında bırakmak için çok uğraştığı dünyadan uzak durmaya çalışan ve ailesini korumak için her şeyi yapan bir adamı anlatan hızlı tempolu Contraband (Son Vurgun) filmindeki oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. New Orleans’da geçen film, uluslararası kaçakçılığın sadakatin nadiren var olduğu ve ölümün köşe başında beklediği acımasız dünyasını keşfediyor.

Chris Farraday (Wahlberg) suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy (Caleb Landry Jones) acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andy’nin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panama’da son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian (Ben Foster)’ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar.

Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate (Kate Beckinsale) ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.

Son Vurgun Fotoğrafları

Son Vurgun Fragmanı

Son Vurgun Afişi

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı