Anasayfa » Dizi » Colton Haynes’den Teen Wolf Hayranlarına Üzücü Haber


Gelecek yaz MTV’de üçüncü sezonuyla ekranlara gelecek olan Teen Wolf’ta Jackson karakteriyle tanıdığımız Colton Haynes maalesef olmayacak. Haberin devamında ayrıntıları bulabilirsiniz.

Colton Haynes, Twitter hesabı üzerinden üzücü haberi hayranlarına bildirdi. Çarşamba günü “Hayatımın en güzel yıllarıydı. Bittiği için üzgünüm fakat yeni bir hayat başlıyor. Herkese sevgiler” şeklinde tweetiyle diziden ayrıldığını onayladı.

Haynes’ın kadro dışı bırakılmaya zorlandığını konuşulsa da, diziye yakın bir kaynak Haynes’ın dizide kalması için uğraştıklarını söylüyor. Ayrıca ne zaman isterse diziye tekrar geri dönebileceğini de ekliyor.

2.sezon sona erdiğinde Haynes’le hala 3.sezon için bir anlaşma imzalanmamıştı. Aslında her şey çok karışıktı çünkü dizinin yönetmeni Davis 2.sezon finalinde Colton’ın hayat verdiği Jackson karakterini öldürmeye karar vermişti. (Ama sezon finalinde gördüğümüz kadarıyla ölmemişti.)

Yönetmen ise şöyle diyor; “Her iki şekilde de biz onu öldürdük, hatta Colton bile bunu bilmiyordu. Ben aslında mutlu sonları severim, fakat o an hangi sonun benim daha çok hoşuma gideceğini düşündüm. Onun kurtadam olduğu anı sevdim. Bütün sezon boyunca yapmaya çalıştığımız, kurduğumuz şey aslında buydu. Bizim bu fikrimiz çok öncesinden vardı, neredeyse pilot bölümünden itibaren. Bu bir kurtuluş hikayesi olacaktı. Ruhunu arındırana kadar asla bir kurtadam olamazsın, onu kazanman gerekir. İnsanın karakteri şeklini yansıtır, bu yüzden bir sürüngen olmaktan kurtulup,  bir kurtadam olmalıydı.”

Kaynağa göre görüşmeler sona ermiş durumda olsa da, MTV hala resmi bir açıklama yapmadı, bu da hala umudunu sürdürdüğü anlamına geliyor. Aslında Colton’ın ya da başka bir oyuncunun yerine birinin gelmesi gibi bir durum söz konusu değil. Başka bir kaynak ise “Colton’ı çok sevdiklerini ve bütün ekibin 3.Sezonda Teen Wolf’a geri dönmesi için onu beklediklerini söylüyor.

benguak yazdı

Yorumlar

 1. özgür -

  zaten fazla sevmiyordum.

 2. özgür -

  ne kadar sevmesem de, dizi de en azından bir kaç bölüm oynaması gereken bir karakter

 3. gzmel -

  3. sezon ne zaman başlıycak ??

 4. sudeeee -

  bence yakışıklıydı ben bu diziyi 1.si heyecanlı olduğu için 2.si taylor posey (scott) olduğu için 3.sü colton haynes(jackson) için izliyodum üzüldüm şimdi sadece 2 nedenim var

 5. bozqurt16 -

  jackson’ın diziden ayrılmasını nasıl diziye yansıtıcaklarını merak ettim açıkçası en azından ilk bölümde oynamalıydı bence 🙁

 6. Rabia -

  Off ya geri dönsün onsuz tadı çıkmaz 🙁

 7. Selin Haynes ^-^ -

  Abi ben 3. Sezona başlamadan önce jackson olacak mı diye baktım *-* nasıl olmaz ya. Ben resmen diziyi colton için izliyordum 🙁 bir de derek için o ayrı 😀

 8. JacksonGetme -

  Jackson
  Derek ve Stiles’tan sonra çok sevdiğim bir karakterdi.ühüühü

Yorum Alanı