Anasayfa » Sinema » Cloud Atlas Filminin İlk Fotoğrafları Yayınlandı


Wachowski Kardeşler ve Tom Tykwer’ın yönetmenliğindeki Cloud Atlas’dan ilk fotoğraflar yayınlandı. Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Hugo Weaving, Jim Broadbent ve Susan Sarandon’ın oynadığı Cloud Atlas, 2012 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

100 milyon dolar bütçesi ve iddialı oyuncu kadrosuyla merak uyandıran film, 6 farklı hikâyeden oluşuyor. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe farklı hayatların nasıl birbirini etkilediğini anlatan filmde her oyuncu birden fazla karakteri canlandırıyor.

Filmin konusuna gelince; 1850′de Pasifik’i geçen bir gezgin, Belçika’daki savaşlar sırasında maddi açıdan istikrarsız bir hayat süren suskun bir besteci, Reagan döneminin California’sında asil ruhlu bir gazeteci, alacaklılarından kaçan bir yayınevi sahibi, ölüm sırasını bekleyen genetiği değiştirilmiş bir garson, bilim ve medeniyetin karanlık yüzüne tanık olan genç Pasifik adalı, tarihsel zaman dilimi içinde her birinin yankılarını anlatıyor.

David Mitchell’in romanından uyarlanan film, geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe farklı hayatların nasıl birbirini etkilediğini anlatıyor.

Cloud Atlas Filminden Fotoğraf #1

Cloud Atlas Filminden Fotoğraf #2

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı