Anasayfa » Dizi » Chuck Dizisinin Patronu Final Bölüm İçin: Bir Kaç Yaşlı Göz Olacağını Tahmin Ediyorum


Chuck dizisinin final bölümüne daha iki ay var ama ilk eleştiri (bir şekilde taraflı olsa da) kulağımıza geldi ve oldukça da coşkulu!

“En azından bir kaç tane yaşlı göz olacağını tahmin ediyorum” diye TVLine sitesinde komedi ajanına açıklama yapan dizinin yapımcısı ve yaratıcısı Josh Schwartz “doğruyu söylemek gerekirse benim gözlerim yaşardı. Oldukça duygusal bir bölüm”.

Genel olarak, “Chuck vs. The Goodbye” başlıklı final bölümü için Josh Schwartz ve diziyi kaleme alan Chris Fedak “gerçekten, gerçekten harika” diyerek 5 yıldan ve yaşanan bunca olaydan sonra harika bir kitap sonu finali olduğunu belirtti. “Düşünüyorum da, bence tüm Chuck hayranları sonuçtan oldukça memnun kalacaklar”.

Bu arada da bir takım arkadaşlar, NBC’nin Chuck’in 100. Bölüme erişebilmesi için final bolumun biraz daha geciktirilmesi gerektiğini, bunu Chuck dizisinin hak ettiğini düşünüyorlar. Benim için fark etmez. Aynı zamanda Gossip Girl dizisinin de yaratıcısı olan Schwartz, “Chuck sadece 91 bölüm yayın yapabildi” dedi.

Eda Acar yazdı

Yorumlar

  1. Mabel~ -

    Chuck gerçekten çok güzel bir dizi ve son sezon olması beni üzse de her şeyiyle güzel ve yerinde bir dizi oldu. Finali çok çok merak ediyorum.

  2. oğuzhan -

    gerçekten çok güzel bir diziydi ve final bölümünde göz yaşlarımı tutamadım. duygularla anlatılamayacak kadar güzeldi. yapımcılara teşekkürler

Yorum Alanı