Anasayfa » Dizi » Chuck 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı


Chuck 5. Sezon 8. Bölümü ile 30 Aralık, Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Chuck Versus The Baby” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Chuck 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

 1. ozzy -

  Sarah’ın bebeği mi var?İyice saçmaladılar 4.sezonla bozulmaya başlayan dizi suan ulaştıgı bolumle birlikte iyice bozulmuştur nerde ilk 2 sezon nerden şimdiki hikaye..

 2. sylarrr -

  bu nedir ya isyan edesi geliyor insanın keşke şöyle bir kurrum olsa ve türkiyedeki şikayetlerden dizinin artık yapımcısımı sahibimi herkimse haberi olsa diyesi geliyor bebek nerden çıktı bebek kimden shawdan mı başkasındanmı eğer Bryce Larkin sen çıkarsa hiç şaşırmam yani….

 3. armğan -

  😀 yok arkadaşlar bebek Bryce Larkinden değil. 7. bölümden anladığım kadarıyla bebek shaw dan.. ama bu satten sonra ben bu dızıde Bryce yi de beklerim chuck un babasınıda.hiç şaşırmam artık :))

 4. aydın -

  arkadaşlar mrk etmeyin,sakin olun.Bebek ne Bryce ne de Shaw dan.Sadece görev sırasında bi şekilde Sarahın bakmak zorunda kaldığı ve giderek bağlandığı bir bebek o kadar.Göreceksiniz yeni bölümde,türk dizilerindeki düz mantık olayını kurmayın hemen.O kadar senedir izlediğiniz diziyi çöpe atmayın 2 dkkada…

Yorum Alanı