Anasayfa » Dizi » Chris Zylka, American Horror Story Kadrosuna Dahil Oldu!


Zylka karakterin detayları hakkında sessiz kalırken, EW karakterin Daniel adındaki sağır dilsiz “dünyanın en güzel çocuğu ”nu canlandıracağını öğrendi.

The Secret Circle, The CW’deki yerini kaybetmiş olabilir ama fanları sevinebilir çünkü Chris Zylka yeni bir dizisini buldu. FX’in heyecanlı American Horror Story’si. Aktör dün gece The Amazing Spider Man prömiyerinde, sonunda American Horror Story ile anlaşma yapabildiğini açıklayabileceğini söyledi. “Ryan Murphy, Tanrıya şükür bu gece American Horror Story’nin ikinci sezon kadrosunda yer alacağımı açıklamama izin verdi.”, dedi Zylka. “Bu çok büyük bir heyecan, onu ve meydan okuma. Açıkçası bu şovun bir parçası olmak The Amazing Spider Man’de yer almak kadar büyük bir heyecandı. Jessica Lange’la aynı odada olacağıma, onunla çalışacağıma inanamıyorum. Ben şanslı, çok şanslı bir adamım., Elbette size henüz kimi ya da neyi oynayacağımı ya da hikaye hakkında herhangi bir şey söyleyemem. Ryan sadece dizide olacağımı söylemem için okay verdi. Bunu riske atacak bir şey yapamayacağım. Henüz rolü hakkında detaylar yok ama Jessica Lange’la çalışacak ki bu da Zylka’nın 2. Sezonda criminal deliler kuruluşunda Lange’la yolunun kesişeceği bir hasta/işçiyi canlandıracağı anlamına gelebilir.

FX’in popüler dizisinin 2. Sezonu için, Zylka; Lange, Joseph Fiennes, James Cromwell, Adam Levine, Chloe Sevigny, Lily Rabe, Sarah Paulson, ve Evan Peters’a katılıyor. Ekimde başlayacak dizi için çekimler Temmuzda çekimleri başlayacak.

Piper yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı