Anasayfa » Sinema » Chris Cooper, The Amazing Spider-Man 2’de Norman Osborn’u Canlandıracak!

Chris Cooper, The Amazing Spider-Man 2'de Norman Osborn’u Canlandıracak!
İnanılmaz Örümcek Adam 2, bir önceki üçlemenin son filmini aratmayacak gibi gözüküyor. Filme eklenen bir diğer kötü kahramanda Oscorp şirketler grubunun sahibi Norman Osborn olacak. Normon Osborn’a ise American Beuty ve The Muppets’tan tanıdığımız  Chris Cooper hayat verecek.

Filme ilk olarak Andrew Garfield’in canlandırdığı Spider-Man karakterine düşman olan Electro kötü karakteriyle Jamie Foxx’un katıldığı açıklanmıştı. Daha sonra Rhino karakteriyle Paul Giamatti’nin filme dahil olduğu söylenmişti. Daha ikinci karakterin filme nasıl dahil olacağı bilinmezken bu gruba bir yenisi daha eklendi. Heat Vision’ın yaptığı açıklamaya göre Chris Cooper’la Norman Osborn karakterini canlandırmak için anlaşmalar tamamlandı. Oscorp şirketlerinin grubunun sahibi olan Norman Osborn çizgi romanda sonradan Green Goblin karakterine dönüşüyordu.

Büyük bir olasılıkla Osborn karakterini canlandıracak olan Cooper, delirip Green Goblin’e dönüşmeden önce Peter Parker’ın akıl hocası olacak. Ancak Spider-Man serisini ezebere bilenlerin bildiği gibi Dr.Conner’ın DNA’sını Osborn’a enjekte ettiği bölümde Osborn ölüyordu. Belki bu şekilde Osborn ve Connor arasında arabuluculuk yapan Irrftan Khan karakterinin başına neler geldiğini filmde öğrenebiliriz. Filme Cooper’ın da eklenmesiyle kötü karakter sayısı üçe çıkan İnanılmaz Örümcek Adam 2  filmindeki gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı