Anasayfa » Dizi » Chloe Bennet, S.H.I.E.L.D. Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Chloe Bennet, S.H.I.E.L.D. Dizisinin Kadrosuna Katıldı
ABC’de yayınlanacak olan Joss Wheldon’ın dizisi S.H.I.E.L.D. Brett Dalton, Ming Na, Clark Gregg gibi isimlerin ardından şimdi de Chloe Bennet’i kadrosuna kattı. Haberin devamında ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

ABC’nin yeni dizisi S.H.I.E.L.D., Nashville’in yıldızlarından Chloe Bennet’i oyuncuları arasına almayı başardı. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Bennet de rolü kabul ederek diziye katıldı.

ABC Stüdyoları tarafından yayınlanacak olan dizide gizli bir istihbarat örgütünün hikayesi anlatılıyor. Marvel Comics tarafından ilk kez 1960’larda ortaya çıkan bu organizasyon şuana kadar Iron Man, Captain America ve The Ultimates gibi birçok isimle anıldı.

Bennet’in altıncı ana karakter olarak diziye katılamasıyla oyuncu kadrosu tamamlanmış gibi gözüküyor. Bennet, Skye adındaki süper kahramanlara ve onlarla beraber ortaya çıkan gizi örgütlere kafayı takmış kararlı bir kadını canlandıracak. Skye sinirli bir karakter olacak ve doğası gereği pek fazla konuşkan bir yapıya sahip olmayacak.

ABC’nin Nashville dizisinde plak şirketinde asistan olarak çalışan Hayley’i canlandıran Bennet S.H.I.E.L.D.’de Skye karakterini canlandıracak. Dizide ayrıca ER’dan Ming Na Ajan Melinda May, Avengers’tan Clark Gregg Ajan Phil Coulson, Killing Lincoln’den Brett Dalton Ajan Grant Ward, Elizabeth Henstridge bilim dehası Ajan Gemma Stone ve Ian De Caestecker teknolojisi dahisi Ajan Leo Fitz olarak görüyoruz.

Dizinin pilot bölümünün senaryosunu Whedon, kardeşi Jed Whedon ve kardeşinin eşi Maurissa Tancharoen beraber yazıyorlar. Bu üçlü daha önce de internet üzerinden yayınlanan Dr. Horrible’s Sing-Along-Blog ta üç bölümü beraber yazmışlardı. Avengers, Buffy the Vampire Slayer gibi dizilerin beyni olan Whedon’ı aynı zamanda dizinin yönetmen koltuğunda da görüyoruz.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı