Anasayfa » Fragman » Captain America: The First Avenger’in Fragmanı Yayınlandı!


İşte zamanı geldi. Paramount ve Marvel Studyoları resmi olarak Super Bowl TV, online spot’u başlatmıştı, Marvel Studyoları aslında mizah kitabı olan ve Joe Johnston tarafından yönetilmiş “Captain America: The First Avenger” filminin yeni yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Oyuncu kadrosunda Steve Rogers rolünde Chris Evans, Red Skull rolünde Hugo Weaving, Peggy Carter rolünde Hayley Atwell, Bucky Barnes rolünde Sebastian Stan, Dum Dum Dugan rolünde Neal McDonough, Arnim Zola rolünde Toby Jones, Stanley Tucci ve Tommy Lee Jones yer almakta. Biz bunu uzun zamandır bekliyorduk, filmin çok az bir kısmını izleyebiliyor olsakta hadi çabuk saldırın! Hücuuuum!

Açıklama: Askeri servis için işe yaramaz olarak nitelendirildikten sonra, Steve Rogers (Chris Evans) yeni bir gizli görev araştırması için gönüllü olur, bu da onu Kaptan Amerika’ya yani kendini Amerikalıların ideallerini korumaya adamış bir süper kahramana dönüştürür.

Marvel’in Captain America’sı Joe Johnston tarafından yönetildi. Johnston’tan tarafından yönetilen diğer filmler ise; Honey I Shrunk the Kids, The Rocketeer, Jumanji, October Sky, Jurrasic Park 3, Hidaolgo and The Wolfman. Senaryo ise Christopher Markus & Stephen McFeely (Life & Death of Peter Sellers, You Killed Me ve Chronicles of Narnia filmleri üçlüsündeki Lion (Aslan), Witch (Cadı), Wardrobe (Dolap) and Dawn Trader (Tan Tüccarı)n’ın yazarları) ve Joss Whedon’a ait. Joss Whedon’da fantastik film-dizi konusunda çok başarılı (Buffy The Vampire Slayer, Doll House, Angel gibi diziler de Whedon imzalı). 22 Temmuz’da Paramount’un getirdiği Captain America sinemalarda olacak.

Captain America: The First Avenger Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

Captain America: The First Avenger Poster

Eda Acar yazdı

Yorumlar

  1. Cup Cake -

    Merakla bekliyorum açıkçası. Çok sevdiğim bir karakter.

Yorum Alanı