Anasayfa » Dizi » Candice Accola, The Vampire Diaries’in The Originals’daki Bebek Olayı Hakkında İpucu Veriyor

Candice Accola, The Vampire Diaries’in The Originals’daki Bebek Olayı Hakkında İpucu Veriyor
Sonunda Caroline Elena’yı insanlığa geri dönmeye ikna edebilecek tek kişi mi olacak? Dün geceki The Vampire Diaries bölümünde bir önceki Mystic Falls kızı balo elbisesinin hırsızı ile konuşmaya müsade etmesi için Stefan’ı ikna ediyor. “Elena ile olan bağı nedeniyle bunu yapmak istiyor. Onunla bire bir konuşabilir ve arkadaşlıklarının en iyi yanını yeniden ortaya çıkarabilir.” diyor Candice Accola. Caroline’in hayatındaki birçok insane incelik göstermeye alışkın olarak büyüdüğünü söylüyor. “Bu durumda bir çeşit Oprah’ım, bu çocukları hallederim diye düşünüyor.”

Ama yine de her şeyin yolunda gideceğini söylemeyelim. “Caroline’in odak noktası Elena’ın içindeki insanlığı ortaya çıkarmak için yapabileceği her şeyi yapmak, ama bunu yaparken bazı şeyler meydana çıkacak” diye ipucu Verdi Accola. Accola’nın bebek olayı ve Stefan ve Caroline’in ilişkilerinin arkadaştan daha öteye gitmesi hakkında söylediklerini öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Bir baba olarak Klaus

Hayranlar The Originals’ın bebek olayı hakkında bölünebilir fakat Accola tamamen olumlu bakıyor. “Bence Klaus’un baba olacağını anlaması çok akıllıcaydı.” dedi. “Bu yapılabilecek en insanca şeydi. Bu The Originals’ın ana temasını da besliyor. Bir aile için çok güçlü bir istekleri ve aileye çok ihtiyaçları var. Rebekah’da bir aile kurmayı, bir aileye sahip olmayı istiyor. Ve bu onların istediklerini elde etmek için ilk gerçek şansları” Ama Caroline destekleyici davranacak mı? Accola buna da cevap veriyor “Dördüncü sezon sona yaklaştığı için Caroline’in bebek hakkında bir şey öğrenmeyeceğini söyleyebilirim, Klaus’un neden olmadığını ve niye gittiğini bilmiyor” dedi.

Caroline ve Stefan

Accola baloda dokunaklı bir dans gerçekleştiren ikilinin sadece arkadaş olduklarını söyledi (şimdilik). “Caroline, Stefan’ın hayatındaki yeni Lexi gibi Elena’nın başındaki belalar onları daha da yakınlaştırdı. Neredeyse bir arkadaşın yasını tuttukları için bence teselliyi birbirlerinde buldular” dedi Accola.

The Vampire Diaries 5. Sezon Onayı Aldı!

Caroline ve Tyler

Caroline’in bu sezonki önceliği Klaus’u çerçevenin dışına çıkarmaktı böylece Tyler Mystic Falls’a geri dönebilecekti. Peki, istediğine ulaştı mı? “Bence zaman bize istediğini elde edip etmediğini ve ihtiyacı olan şeyin gerçekten bu olup olmadığını gösterecek” diye ipucu Verdi Tyler’ın sonunu göreceğimizi düşünmeyen aktris.

The Vampire Diaries’in Baş Yapımcısı Julie Plec Klaus’un Bebeği ve Silas Hakkında Konuştu

Caroline ve Elena’nın Arkadaşlığı

Candice eğer Elena insanlığa geri dönmeye karar verirse Caroline denemek ve ona yeniden bağlanmak zorunda olacak dedi. Accola “ Bazen insanlar hayatlarında travmatik bir olayın içinden geçtiklerinde aynı insane olarak kalmazlar” dedi. “Eğer Elena insanlığa geri dönerse duruma alışması gerekecek diye tahmin ediyorum. Yine kim olduğunu keşfetmesi gerekecek ve bu Caroline için zor bir durum olacak.”

Üniversite

Accola “yakında lise mezunu olma konusunda bir olasılık okyanusu var” dedi “Karakterlerin üniversiteye gitmesiyle yeni insanlarla ve yeni arkadaşlarla tanışmak için karşılarında yeni fırsatlar, yeni kapılar olacak” dedi. Yeni aşkları da unutmayalım!

The Vampire Diaries 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı