Anasayfa » Dizi » Camelot, İptal Edildi!
1 Temmuz 2011


Camelot resmi olarak sona erdi. Starz ikinci sezonun gösterimden kaldırılmasına karar verdi. 3 hafta önce sezon finali olarak 10. bölüm yayınlandı. fakat bu bölüm ne yazık ki artık serinin finali oldu.

Dizinin yayından kaldırılmasının nedenleri tam olarak belli değil fakat dizinin reytingleri o kadar da kötü değil. Dizinin sona ermesinin nedeni muhtemelen İrlanda’da ki çekimlerin prodüksiyona pahalıya mal olması. (Camelot, aynı zamanda çok kez kötü yorumlar da aldı.)

jenny yazdı

Yorumlar

 1. Cihat -

  Camelot yerine Game Of Thrones’i izlemeyi seçmiştim. Game Of Thrones’de Sean Bean öldüğünü görünce izlemekten vazgeçtim. Camelot’a başlayacaktım şimdi de dizi bitmiş.. bende mi bir şansızlık var acaba.. 😀

 2. merve -

  hehe olacağı buydu sen misin merlin’e rakip olan 🙂 iyi oldu sana 😀

  • emir -

   Arkadaşlar bence kaldırılması iyi olmuş zaten çok kötü yorumlar almış.

 3. Ceyda -

  Bu bizim için çok kötü bir haber. Neden böyle yaptılar anlamıyorum. Bu dizinin gerçekten çok hayranı vardı. Tabi Merlin’e rakip bile olamaz. 😀
  Her neyse ben beğeniyordum diziyi. Çok heyecanlı bir yerde bırakmışlardı.Terminator: TSCC gibi yaparak hayranlarını hayal kırıklığına uğrattılar. Keşke ikisi de sona ermeseydi.

 4. tahsin -

  valla merlin çocuksu kalıyor bunun yanında. bu gerçekten ciddiydi. üzüldüm bitmesine…

 5. mariaxtina -

  bence özellikle oyuncu kadrosu çok iyiydi. bende üzüldüm bitmesine…

 6. Şevval -

  Leontes de iyiydi <3 . Zaten ölmüştü bidaha izlemezdim

 7. sürmeli -

  dizi aslında çok güzel . diğerleri gibi çok fazla kurgu yok . ve tamda olması gerektiği gibi sade. umarım devamını getirirler. çünkü izleyici olarak bir dizinin sonunda iyi veya kötü bir son olmalıdır. Ama son bölümde dizinin devamının olacağı izlenimi bırakıldı. ve bu bizim açımızdan tamamen hüsran .

 8. zeynep özkan -

  Bence çok güzeldi bu dizi. Ama 10. bölümün sonu öyle bitmeseydi daha iyiydi. Onun dışında hala çok güzel.

Yorum Alanı