Anasayfa » Fragman » Brad Pitt’in Zombili Filmi World War Z’nin Fragmanı Yayınlandı!


Brad Pitt’in zombilere karşı savaştığı bol aksiyonlu filmi World War Z‘nin ilk resmi fragmanı yayınlandı. “Onlar geliyorlar… Hazır mısınız?…” Haberin devamında ayrıntıları ve fragmanı bulabilirsiniz.

Paramount, Max Brooks’un dünyaca ünlü kitabından uyarlanan zombili filmi World War Z’nin ilk fragmanını yayınladı. Brad Pitt filmde, dünyanın zombilerle uğraştığı savaş olarak bilinen World War Z’de zombileri gözlemleyen Birleşmiş Milletler büyükelçisi Gerry Lane karakterini canlandırıyor. Brad Pitt’in yanında filmde Mireille Enos ve Matthew Fox gibi ünlü isimlerde yer alıyor ama filmde onları çok fazla göremiyoruz. Daha çok zombiler, askeri saldırılar ve yoğun aksiyondan oluşan film izlenmeye değer gözüküyor.

Film, Alman film yapımcısı Marc Forster yaratından yönetildi. Marc Forster daha önce de Monster’s Ball, Finding Neverland, Stranger Than Fiction, The Kite Runner, Quantum of Solace ve Machine Gun Preacher gibi filmleri yönetmişti. Senaryosunu Matthew Michael Carnahan tarafından yazılan filme Damon Lindelof da destek oldu. Film Max Brooks’un çok satan zombi kitabı World War Z’den uyarlandı.

Paramount’un Marc Foster tarafından uyarlanan filmi World War Z,  21 Haziran 2013’te vizyona girecek.

World War Z Fragmanı

benguak yazdı

Yorumlar

  1. h.kenan -

    süper fragman flım ıyıye benzıyor

  2. şebnem -

    bu adam yaşlandıkça iyice çirkinleşiyor.angie bunda ne buldu anlamadım doğrusu

Yorum Alanı