Anasayfa » Fragman » Brad Pitt’in Moneyball Filmi İçin İlk Fragman Yayınlandı


“Eğer bu takımla kazanırsak, oyunu değiştirmiş olacağız.”

Columbia, sonunda Bennet Miller’in “MoneyBall” uyarlaması için ilk fragmanı yayınladı. Daha önceden Steven Soderbergh’ in başlangıcını yaptığı çalışma ile aynı uyarlama. Moneyball’ oyuncu kadrosunda Oakland A’ nın genel müdürü Billy Beane’ i canlandıran Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt ve Robin Wright yer alıyor. Çok harika gözüküyor. İnanılmaz çekimler yer alıyor, samimi görünüyor. Bunu görmeyi dört gözle bekleyebiliriz.

Daha önceden galip gelen beysbol takımı birlikteliğiyle başarılı girişimde bulunan Oakland A’nın genel müdürü Billy Beane’ nin hikayesi.

Moneyball, Oscar adayı film yapımcısı Bennet Miller tarafından yönetildi. Senaryo, Oscar kazanan Steven Zaillian (Clear and Present Danger, Gangs of New York, American Gangster) ve Aaron Sorkin (A Few Good Men, Charlie Wilson’s War, The Social Network) tarafından yazıldı. Michael Lewis’in kurgusal olmayan kitabından uyarlandı. Columbia Pictures, Moneyball’ ı 2011 beysbol sezonu sonunda, bu sonbahar 23 Eylül‘de sinemalara getirtiyor.

Moneyball Fragmanı

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı