Anasayfa » Fragman » Bi Küçük Eylül Meselesi’nden Engin Akyürek Hayranlarına Yılbaşı Sürprizi!

Bi Küçük Eylül Meselesi'nden Engin Akyürek Hayranlarına Yılbaşı Sürprizi!
14 Şubat 2014’te Vizyona Girecek bi küçük Eylül meselesi Filminden Sosyal Medyaya Özel 2. Teaser!

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in paylaştığı sinema filmi bi küçük Eylül meselesi‘nin 20 Aralık’ta yayınlanan ilk tanıtım videosu (teaser) kısa sürede büyük yankı uyandırdı. Bir buçuk yıldır ekranlardan uzak kalan Engin Akyürek’in hayranları beğenilerini ve oyuncuya duydukları özlemi sosyal medya üzerinden duyurdu. Engin Akyürek’in iki milyonu aşkın hayranının olduğu fan kulübünün gösterdiği büyük ilgiye karşılık, sevilen oyuncunun hayranlarına özel hazırlanan “Tekin” karakterini anlatan sürpriz tanıtım videosu da bugün yayınlandı.

TEKİN KİMDİR?

Bozcaada’nın huzurlu ve sakin ortamında kendi dünyasında yaşayan Tekin’e dostları “Tek” der. Çünkü “Tek” kendi dünyasında çizdiği karikatürleri, hayvanları ve dostları için yemek hazırladığı mutfağında tek başına olmaktan mutludur. “Aşık olmanın değil, aşkı hatırlamanın hikayesi”nin anlatıldığı filmde “Tek”in hayatı “Eylül”ü tanımasıyla tamamen değişir.

Engin Akyürek, yedi yıl sonra ilk kez bir sinema filmi için kamera karşısına geçtiği kariyerinin ikinci filminde “Tekin” karakteriyle hayranlarının duyduğu özleme son vermeye hazırlanıyor. Unutulmaz aşkı anlatan ve sıcacık atmosferiyle içimizi ısıtacak film 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü’nde vizyona girecek.

bi küçük Eylül Meselesi Tanıtım Fragmanı 2


sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı