Anasayfa » Fotoğraf » Ben Affleck, Suicide Squad Filminde Yer Alacak Mı?

Ben Affleck, Suicide Squad Filminde Yer Alacak Mı?
Ben Affleck’in Bruce Wayne’i canlandırırkenki görünüşüne benzer bir şekilde Suicide Squad filmi setinde görülmesi ve fotoğraflarının çekilmesi oyuncunun filmde yer alacağı dedikodularını ortaya çıkarmıştı.

David Ayer Toronto, Canada’da Suicide Suicide Squad çekimlerine devam ederken Ben Affleck’in şehirde görülmesi oyuncunun filmde yer alacağına dair umutları güçlendirdi. Fakat konu hakkında henüz resmi bir açıklama yok.

1959 yılında Robert Kanigher ve Ross Andru tarafından yaratılan Suicide Squad Deadshot, Captain Boomerang, Bane, Killer Frost, Poison Ivy, Count Vertigo, Deathstroke ve Harley Quinn’in de içinde bulunduğu sayısız kötü adamdan oluşmaktadır. Arrow dizisi ve Batman: Assault on Arkham animasyon filmi bu tehlikeli takıma kendi hikayelerinde kendi versiyonlarıyla yer vererek izleyiciye kötü adamlar çetesini biraz da olsa tanıttı.

İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!

İki defa Oscar’a aday gösterilen Will Smith, Deadshot karakteriyle; Oscar ödüllü Jared Leto, Joker karakteriyle; Joel Kinnaman, Rick Flagg karakteriyle; Margot Robbie, Harley Quinn karakteriyle; Jai Courtney, Captain Boomerang karakteriyle; Cara Delevingne, Enchantress karakteriyle; Karen Fukuhara, Katana karakteriyle; Adewale Akinnuoye-Agbaje, Killer Croc karakteriyle; Jay Hernandez, El Dlablo karakteriyle; Adam Beach, Slipknot karakteriyle ve iki defa Oscar’a aday gösterilen oyuncu Viola Davis ise Amanda Waller karakteriyle izleyici karşısına geçecek. Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Alubowale ve Common’ın henüz hangi karakterleri canlandıracakları resmi olarak açıklanmadı.

Çekimleri Toronto, Canada’da devam eden senaristliğini ve yönetmenliğini David Ayer’in üstlendiği Suicide Squad filmi 5 Ağustos 2016‘da vizyona girecek.

Batman v Superman: Dawn of Justice Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı