Anasayfa » Dizi » Beauty and the Beast (2012) Tanıtımı

Beauty and the Beast (2012) Tanıtımı
Ülkemizde “Güzel ve Çirkin” olarak yayınlanan, halk arasında “Aslan Adam” olarak bilinen 80’ler dizisi Beauty and the Beast, Oscar ödüllü hikaye modern bir gözle yeniden ekranlarda!

Smallville’den tanıdığımız Kristen Kreuk ve Jay Ryan gibi genç ve parlayan oyuncuların başrolünde olduğu Beauty and the Beast, Türkiye’de ilk kez Foxlife ekranlarında!

Başarılı bir cinayet dedektifi olan Catherine Chandler, silahlı iki adamın saldırısıyla öldürülen annesinin cinayetine tanık olur. Biri – ya da bir şey – onu kurtarmasaydı, Catherine de öldürülmüş olacaktı. Kimse ona inanmadı, fakat o suikastçıların saldırgan bir hayvan olmadığını biliyordu. Yıllar sonra, yetenekli ortağı Tess ile birlikte bir cinayeti araştırdığı sırada, 2002 yılında Afganistan’da görev yaparken öldürülen Vincent Keller adında yakışıklı bir doktora dair bir ipucu keşfeder. Catherine aslında Vincent’ın hala hayatta olduğunu ve yıllar önce onu kurtaranın da o olduğunu öğrenir. Gizemli nedenlerden dolayı geleneksel toplumun dışında yaşamak zorunda kalan Vincent, sırrını korumak için son 10 yıl boyunca saklanır– öfkelendiği zaman süper gücü nedeniyle kontrolden çıkarak korkunç bir canavara dönüşmektedir. Catherine annesinin cinayeti ile ilgili herhangi bir ipucu karşılığında Vincent’ın kimliğini korumayı kabul eder. Böylece oluşan bu güçlü bağlantının ikisi için de son derece tehlikeli olduğunu henüz anlamayan Catherine ve Vincent arasında karmaşık bir ilişki başlar.

Beauty and the Beast 1. Sezon 1. Bölüm Fragmanı


sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı