Anasayfa » Sinema » Aşık Robotlar ve Absolut Spike Jonze Fırtınası Esti!

Ünlü yönetmen Spike Jonze, Absolut için robot aşkını konu alan bir film çekti ve film dün akşam Sundance ve Berlin’den hemen sonra ilk olarak Absolut ve If! sponsorluğunda istanbul’da gösterildi.

Kışkırtıcı işlere imza atan ünlü yönetmen Spike Jonze iki robotun aşkını konu alan 30 dakikalık kısa filmini Sundance Film Festivali’nde ilk defa izleyici karşısına çıkardı. Jonze bu filmi gezegenin en heyecan verici markalarından biri olan ABSOLUT VOTKA ile işbirliği yaparak çekti.

Film tüm dünyanın yakından takip ettiği Sundance ve Berlin Film festivallerinden sonra ilk olarak İstanbul’da dün gece gösterildi. Fındıklı Antrepo’da ABSOLUT ve !f ISTANBUL sponsorloğuyla gerçekleştirilen gösterime ve partiyesadece !f’in teşekkür edeceği misafirleriyle ABSOLUT sever 750 kişi davet edilmişti.

Davete katılan ünlü isimlerin başında son dönem Vogue dergisi için moda danışmanlığı yapan ve bu konudaki heyecanını gizleyemeyen Ece Sükan oldu. NTV de yeni başlayacak olan moda programı için içeride çekim ve röportajlar yapan Sükan’ın yanısıra jetset isimler Işıl Sarraf ve Merve Hasman, son dönem Hermes’e yaptığı vitrinle göz dolduran Emel Kurhan, oyuncular Akasya Asıltürkmen ve Yiğit Özşener gibi isimler göze çarptılar.

Parti için 35 metrelik Türkiye’nin en uzun barı kurulmuştu. Absolut Dünyasında Aşk ve Spike Jonze ışıkları arasında iki robotun aşkını izleyen davetiler filmde oynayan kız ve erkek robotların yeniden canlandırılmış hallerini partide görünce çok şaşırdılar.

I’m Here – Ben Burdayım” isimli 30 dakikalık bu kısa filmde Andrew Garfield ve Sienna Guillory başrolleri paylaşıyor. Filmin orjinal müziklerini Sam Spiegel yaparken, film için özel yazılan parçaları ise Los Angeles’lı ünlü müzisyen Aska Matsumiya yaptı.

I’M HERE filminden kareler ve geceye katılan ünlülerin fotoğrafları

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı