Anasayfa » Dizi » Arrow’un Değerli Dostu John Diggle Süper Kahramanlığa Terfi Edilir Mi? Edilir!

Arrow'un Değerli Dostu John Diggle Süper Kahramanlığa Terfi Edilir Mi? Edilir!
Henüz hiçbir şey kesinleşmese de Arrow‘un değerli dostu John Diggle’ı yakında kendi dizisine kavuşma yolunda. Daha önce Ryan Reynolds tarafından canlandırılan, 2011’de gösterime girip neredeyse hiç olumlu yorum alamayan Green Lantern, yakında TV izleyicisiyle buluşacak.

Çizgi roman karakterlerinin akın akın sinema perdesi ve beyaz ekranda kendi maceralarının peşinden koştuğu şu günlerde bu bir sürpriz olmasa da karaktere hayat vermesi için düşünülen oyuncu biraz şaşırtıcı. Ghost Whisperer ile CNBC-e izleyicisinin ilk kez karşısına çıkan, ardından Dexter dizisinde Debra’yla inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Anton Briggs karakteriyle özellikle kadın izleyicilerin gönlünde ayrı bir yer edinen, sonrasında da oyunculuğunun yanı sıra vücudunu geliştirmek için gösterdiği büyük çabayla Arrow’un sağ kolu görevini üstlenen aktör David Ramsey’nin kariyerinde Green Lantern rolünü üstlenmek şüphesiz büyük bir sıçrama olacak.

Arrow'un Değerli Dostu John Diggle Süper Kahramanlığa Terfi Edilir Mi? Edilir!

Ama Arrow‘da kazandığı hayranlarını kaybetme ihtimali ve iki farklı çizgi roman karakterini kısa aralıklarla TV’de canlandırmasının dezavantajı, oyuncunun Green Lantern yapımcılarıyla görüşmesini nasıl etkiler kestirmekte zorlanıyoruz.

Arrow 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı