Anasayfa » Dizi » Arrow’un 4. Sezonunda H.I.V.E. Örgütünün Rolü Büyük Olacak!

Arrow'un 4. Sezonunda H.I.V.E. Örgütünün Rolü Büyük Olacak!
Arrow serisinin senaristleri izleyicilerini şaşkına çevirmeyi oldukça seviyorlar. İzleyicilerin yaşanacak olanları önceden tahmin edememesi senaristlerin ne kadar başarılı bir iş çıkardığını kanıtlıyor. Ama birinci sezondan beri süregelen en ilginç hikayelerden biri olan John Diggle’ın kardeşinin Deadshot olarak bilinen Floyd Lawton tarafından öldürülmesi hikayesi hala gizemini koruyor.

Birkaç hafta önce yayınlanan ‘Suicidal Tendencies’ bölümünde senaristler Lawton’ı öldürdüler. Ama Lawton ölmeden önce H.I.V.E. isimli örgütün Andy Diggle’ı öldürmesi için Deadshot’a ulaştığını gördüğümüzde hikayenin bir kısmı daha aydınlığa kavuşmuş oldu. Malesef bu sahnelerde H.I.V.E. hakkında daha fazla bilgi sahibi olamak, H.I.V.E. ajanını canlandıran karakteri de daha önce seride görmemiştik. Bu sahnelerden sonra Arrow izleyicileri merak içinde bu komplonun arkasında yatan gerçekleri iyiden iyiye merak etmeye başladı.

Ama görünen o ki izleyiciler hikayenin devamını öğrenmek için gelecek sezona kadar beklemek zorunda kalacak. Vermiş olduğu bir röportajda David Ramsey bu konu hakkında “Anladığım kadarıyla H.I.V.E gelecek sezonun büyük bir parçası olacak. H.I.V.E.’in Andy’i öldürmesi için neden Deadshot’ı tuttuğunu ve bu örgütün neyin peşinde olduğunu hep birlikte göreceğiz. Gelecek sezonda Diggle ve H.I.V.E. arasında bir çok bağlantı olacak. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin.” diye yorumda bulundu.

HIVE’in Gizemli Kadını?
Arrow'un 4. Sezonunda H.I.V.E. Örgütünün Rolü Büyük Olacak!

İlk sezonun ilk bölümünden de anlaşılacağı üzere Arrow serisinin senaristleri ve yaratıcı ekibi Arrow’u beş senelik bir planla başlattı. Oliver’ın Queen’s Gambit’in enkazından kurtulup Lian Yu adasına sığınması ve Starling Şehrine geri dönmesi beş sene sürmüştü. Hikayenin bir kısmını bölümlerin normal seyrinde bir kısmını ise geriye dönüş sahnelerinden öğreniyoruz belki de Oliver Queen’in geçmişinde bilmediğimiz daha birçok hikaye vardır.

Seride H.I.V.E. örgütünden ilk defa ikinci sezonda bahsedilmişti. Yani görünen o ki bu örgütün en başından beri seride yer alması planlanıyordu. Oliver’ın hikayesinin bir şekilde H.I.V.E. ile kesişip kesişmeyeceğini öğrenmek için beklemek zorundayız. Ama kesinlikle bu örgütün arka planını görmek ve hakkında daha derin bilgilere sahip olmak oldukça ilgi çekici olacak. Şu an için H.I.V.E. hakkında bilinenler söylentilerden ibaret. Ve görünen o ki izleyiciler gelecek sezona kadar sorularının cevaplarını alamayacaklar.

Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

  1. Zeki bey -

    Gayet etkileyici bir dizi yeni sezon merakla bekleniyor..

Yorum Alanı