Anasayfa » Dizi » Arrow Bir Numaralı Hayranı, Cupid İle Tanışmak Üzere!

Arrow Bir Numaralı Hayranı, Cupid İle Tanışmak Üzere!

Arrow bir numaralı hayranı ile tanışmak üzere.

Cupid olarak bilinen Carrie Cutter üçüncü sezona katılacak ve bu karakteri daha önceden Supernatural dizisinde oynamış olan Amy Gumenick canlandıracak. Çizgi romanlarda Cupid, Arrow’a saplantılı bir şekilde aşık olan oldukça ölümcül bir suçludur.

Arrow’un başyapımcısı Andrew Kreisberg bu karakterin Green Arrow ve Black Canary çizgi romanlarını yazarken ortaya çıktığını söyledi. “ Green Arrow’un çılgın bir hayranı olması fikrini her zaman sevmişimdir. Çizgi romanı yazarken ki amacım uzun süre ortalıkta olacak bir suçlu yaratmaktı. Cupid daha önceden Cartoon Network’de DC Nation’da yer almıştı şimdi ise karakteri TV ekranlarında da görebilecek olmamız onun için umduğumdan daha iyi bir haber.”

Arrow üçüncü sezonunda bir çok konuk oyuncuya da yer verecek. Daha önceden Glee’de oynamış olan Nolan Funk’ı Felicity Smoak’ın eski erkek arkadaşı olarak göreceğiz. Buna ek olarak Brandon Routh’u Atom olarak bilinen Ray Palmer karakteri ile, J.R. Ramirez’i Wildcat olarak bilinen Ted Grant karakteri ile ve David Cubitt’i se Manhunter olarak bilinen Mark Shaw karakteri ile göreceğiz.

Gumenick daha önceden Supernatural dizisindeki flashback sahnelerinde Mary Winchester’ın genç halini canlandırmıştı. Cupid’in izleyici ile buluşmasının tahmini olarak altıncı ve yedinci bölümlerde olacağı söyleniyor.

Arrow 8 Ekim’de ekranlara geri dönüyor.

Arrow 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı