Anasayfa » Dizi » Arka Sıradakiler Umut 4. Bölüm Fragmanı (9 Ekim Pazar)


Arka Sıradakiler Umut 4. Bölümü ile 9 Ekim Pazar günü Fox’ta kaldığı yerden devam edecek. Arka Sıradakiler Umut 4. Bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Arka Sıradakiler Umut 5. Bölüm Fragmanı

Ahmet’in evlilik teklifini kabul eden ve hayatında her şeyin yoluna girdiğini düşünen Gamze, İbo’yla buluşacağını sanıp karşısında Oktay’ı görünce yıkılır. Yıllar sonra İstanbul’a dönen Oktay’ın söyleyeceği çok şey vardır ama Gamze, onun söyleyeceklerini dinlemek istemez. Hayatında artık Oktay’a yer yoktur.

Oktay’ın geri dönmesinden dolayı kızgın olan Gamze, öfkesini Umut’tan çıkarır. Esra ve Ahmet, onun bu nedensiz öfkesine bir anlam veremezler. Ahmet, Gamze’yle konuşmaya çalışır ama Gamze derdini paylaşmaz. İbo’ya da arkasından iş çevirip Oktay’la buluşma ayarladığı için kızgındır. İbo, nedenlerini açıklasa da Gamze ondan bir tercih yapmasını ister. Ya Oktay’ın yanında olacaksın ya da benim? İbo?nun tercihi ne olacak?

Gamze’nin sert çıkışı Oktay’ı vazgeçirmez, Gamze’yle bir kez daha konuşabilmenin hesaplarını yapmaktadır. Oktay’ın beklediği fırsat Gamze’den gelen teklifle hayat bulur. Gamze, Oktay’la buluşmak istemektedir. Gamze, bu konuşmada Oktay’a neler söyleyecek? Oktay, kendini affettirebilecek mi?

Hilal, sosyal paylaşım sitesindeki bininci takipçisi ile yemeğe çıkacağını ilan eder. Ökkeş, o yemeğe gidebilmek için bininci takipçi olmaya çabalarken arkadaşları da ona yardım ederler. Korkut, Seda’ya cesaretini kanıtlamak zorundadır. Seda’nın Korkut’tan yapmasını istediği şeyler nedir? Müge, Tayfun’dan gelen sürpriz teklif karşısında ne yapacak?

Arka Sıradakiler Umut 4. Bölüm Fragmanı (9 Ekim Pazar)

castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı