Anasayfa » Sinema » Amy Adams, American Hustle Filmindeki Rolünde Birbirinden Seksi Kostümlerle Karşımıza Çıkıyor!

Amy Adams, American Hustle Filmindeki Rolünde Birbirinden Seksi Kostümlerle Karşımıza Çıkıyor!
David O. Russell’ın geniş bir döneme yayılan dram filmi American Hustle‘da Adams işbirlikçi bir dolandırıcı olan Sydney Prosser karakterini canlandırıyor. Kostüm tasarımcısı Michael Wilkinson Adams için “O küçük bir kasabada büyümüş ama kendini tekrardan yaratmak için New York’a taşınmış ve filmin sonuna doğru Manhattan’da sofistike, kendine güvenli kadına dönüşen birini canlandırıyor. Değişim sürecinde 50’ye yakın tarz değiştiriyor.” diyor.

Amy Adams’ın canlandırdığı karakter onun tutucu toplulukla inanılmaz seksi görünüş arasında bukalemun olmasını gerektiriyor. “O küçük tezgâhlar düzenleyen bir dolandırıcıyken yaptıkları tezgahlarla birlikte büyüyor. Filmde istediği yere gelmesinde aksanlar ve kostüm değişimi dahil birçok flört ve fiziksel güzellik yardım ediyor.”

Birbirinden şık kıyafetler içinde gördüğümüz Amy Adams’ın giydiği bir mayo var ki o hepsinden özel.

“Giysi kiralayan bir mağazada bulduğumuz makromeden dönem mayosu harikaydı fakat rengi solmuştu ve ipleri atmıştı. Pes etmeyip Avusturalyalı bir imalatçının bu tarz mayolar ürettiğini öğrendik. Bir tanesi bu mayoyla neredeyse aynıydı ve hemen aldık. Amy mayoyu giydiğinde doğru seçim olduğunu biliyorduk.”

17 OCAK’TA SİNEMALARDA!

American Hustle Fragmanı


Amy Adams, American Hustle Afişi
Amy Adams, American Hustle

Etiketler : ,
sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı