Anasayfa » Sinema » American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.

Singer hesabından “Bir #İntikamcı olmasından önce o sadece OLDUKÇA hızlı bir çocuk. Heyecanla söylüyorum #EvanPeters #XMen #DaysOfFuturePast filmine #Quicksilver olarak katılıyor.” yazdı.

Quicksilver, Marvel’ın X-Men çizgi romanlarının 4 numaralı sayısında ortaya çıkan kötü adam Magneto’nun oğlu. Hızlı çocuk daha sonra kardeşi Scarlet Witch ile birlikte The Avengers‘a katılıyor.

Rol dağılımları Marvel Evreni için ilginç bir muammaya yaratıyor. Senarist ve yönetmen Joss Whedon, Quicksilver ve Scarlet Witch’in Marvel Stüdyoları tarafından yapılan ve Fox şirketine rakip ürün olan The Avengers 2’de yer alabileceklerini söyledi. Bu durum muhtemelen nadir görülen bir stüdyolar arası geçişe kapı aralayacak.

Filmde aynı zamanda X-Men: First Class filminin oyuncularından Michael Fassbender ve Nicholas Hoult da olacak. Onlara orijinal X-Men üçlemesindeki rolleriyle Patrick Stewart, Ian McKellen, Anna Paquin, Ellen Page ve Shawn Ashmore eşlik edecek. Aynı zamanda Peter Dinklage henüz belirtilmemiş bir kötü adamı oynayacak.

Days of Future Past filminin 18 Temmuz 2014 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

The Wolverine FragmanıSon Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı