Anasayfa » Sinema » Amazing Spider-Man 2, Harry Osborn Karakterini Arıyor!


Peter Parker’ın çocukluk arkadaşı ve daha sonra ölümcül düşmanı olan Harry Osborn için oyuncu arayışı devam ediyor. Yapımcıların aklında şuanda üç isim var. Peki bunlardan hangisi yeni Harry Osborn olacak?

Andrew Garfield ve Emma Stone’un Peter Parker ve Gwen Stacy olarak ikinci filmde de yer alacakları daha önce açıklanmıştı. Filme katılması kesinleşen diğer oyuncular ise Mary Jane Watson karakterini canlandıracak Shailene Woodley ve kötü karakter Electro’yu canlandıracak olan Jamie Foxx’tu. Ana karakterler bu isimlerle beraber neredeyse tamamlanmış gibi gözüküyor. Son kilit rol Peter Parker’ın çocukluk arkadaşı daha sonra ise ölümcül düşmanı olan Harry Osborn için arayışlar ise tam gaz devam ediyor. Sam Raimi’nin Spider Man üçlemesinde bu rolle James Franco karşımıza çıkmıştı. Heat Vision’a göre şuanda bu rol için düşünülen 3 isim şöyle; Dane DeHaan, Alden Ehrenreich ve Brady Corbet

Karakter ise bu yeni adaylarla beraber biraz değişikliğe uğradı, daha önce Harry Osborn karakteri tipik, atletik yapılı bir karakterken şimdi onun daha karanlık yüzünü ortaya çıkaracak olan adaylar aranıyor. DeHaan ise bu adaylar arasında en öne çıkan isim. Chronicle’da sergilediği başarılı performansla bu rolün de hakkını verecek gibi gözüküyor. Ehrenreich da büyük bir yeteneğe sahip ve 2013’te vizyona girecek olan filmi Beautiful Creatures’la zaten yükselişini devam ettiriyor. Corbet ise bu iki aday arasında çok daha farklı bir yere sahip fakat o da rolü alırsa iyi bir performans sergileyeceğine şüphe yok! Asıl merak edilen kısım Marc Webb’in Harry Osborn karakterini Peter Parker’ın geçmişine nasıl bağlayacağı, karakteri nasıl ele alacağı… Hep beraber göreceğiz.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı