Anasayfa » Sinema » Amazing Spider Man 2 Filminde Harry Osborn Karakteri Belli Oldu!


Daha önceki yazımızda İnanılmaz Örümcek Adam 2’de Harry Osborn karakteri için oyuncu arayışının devam ettiğini ve 3 ismin öne çıktığını söylemiştik. Görünen o ki yapımcılar Harry Osborn’u kimin oynacağına karar vermiş.

İnanılmaz Örümcek Adam’da Örümcek Adam’ın yani Peter Parker’ın eski çocukluk arkadaşı daha sonra ise düşmanı olacak Harry Osborn karakterini Dane DeHaan canlandıracak. Zaten rol için düşünülen üç isimden en güçlü adayın DeHaan olduğunu daha önce söylemiştik.

Filmin yönetmeni Marc Webb kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Harry Osborn için Dane DeHaan’ı seçtiklerini duyurdu. DeHaan Chronicle’da canlandırdığı güç delisi genç karakteriyle biliniyor. Filmde ise Green Goblin’in oğlu aynı zamanda Parker’ın arkadaşı Harry Osborn olarak karşımıza çıkacak.

24 yaşındaki DeHaan daha önce HBO’nun Treatment dizisinde rol almıştı. Ayrıca Lincoln ve Lawless dizilerinde küçük roller almıştı. Daha önce James Franco’nun oynadığı Harry Osborn karakterini onun oynayacağı söylentiler arasındaydı ki artık resmilik kazandı.

Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2′de Electro Olarak Karşımızda!

Andrew Garfield’in gene Örümcek adam olarak rol alacağı filmin çekimleri 2013’ün ilk aylarında başlayacak ve büyük bir ihtimalle 2 Mayıs 2014’te gösterime girecek. Emma Stone yeniden Gwen Stacy’i canlandıracak ve The Descendant’ın yıldızı Shailene Woodley ise Mary Jane Watson karakterine hayat verecek.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı