Anasayfa » Sinema » Allison Williams, Rosaline Filminde Başrol Oynayacak ve Fantastic Four Filminin de Son Listelerinde Yer Alıyor

Allison Williams, Rosaline Filminde Başrol Oynayacak ve Fantastic Four Filminin de Son Listelerinde Yer Alıyor
Allison Williams, HBO serilerinden Girls dizisi ile oldukça umut vaad eden bir kariyere imza attı. Deadline’ın dediğine göre son zamanlarda Williams’ın Rebecca Serle’in Shakespeare’in Romeo ve Juliet adlı eserinden esinlenip hikayede bazı değişiklikler yaparak çağdaş bir lise ortamına uyarladığı When You Were Mine adlı kitabının bir uyarlaması olan Rosaline filminde başrolü alacağına dair konuşmalar yapılıyor. Senaryo 500 Days of Summer ve The Spectacular Now filmlerinin senaristleri muhteşem ikili Scott Neustadter ve Michael H. Weber’den geliyor.

İşte kitabın resmi özeti:

Rosaline, Rob ile birlikte olmanın kaderlerinde olduğunu bilir. Rose yıllardır Ron’un onu öpmesini beklemektedir ve sonunda öptüğünde bu Rose için mükemmel bir andır. Ama daha sonra Juliet kasabaya geri taşınır. Juliet eskiden Rose’un en yakın arkadaşıdır. Ama şimdi Juliet Rose’dan açıklanamayan bir şekilde nefret etmektedir. Muhteşem, kinci ve biraz da çılgın olan Juliet Rob’a kafayı takar. Rob’un hiç şansı yoktur.

Rose Rob’u Juliet’e kaptırdığı için perişan haldedir. Ve Juliet’in dengesizliği, yoksulluğu ve intihar edeceğine dair tehditleri hakkında dedikodular dolanmaya başlayınca Rob’un sadece kalbi için değil hayatı için de endişe etmeye başlar. Çünkü Shakespeare hikayeyi yanlış anlamış olabilir ama biz hala nasıl sona erdiğini biliyoruz.

Zaten bildiğimiz bir hikayeye ilginç bir yaklaşım gibi görünüyor. Shakespeare’in Taming of the Shrew serine dayanan 10 Things I Hate About You gibi değil. Bu proje kendi 21 Lap sembolünü ve baş rollerde oynayan Hailee Steinfeld ve Lily Collins gibi isimler üreten Shawn Levy ile birlikte birkaç senedir geliştiriliyordu. Williams umut vaad ediyor ama bu onun başrol oyuncusu olmak için gerekli özelliklere sahip olup olmadığının görmek için gerçek bir test olacak.

Görünen o ki Williams aynı zamanda yeniden çekilecek olan Fantastic Four’un da eleme listesinde. Ama sadece eleme listesinde ve ama gelişmeler için henüz erken bir aşamadayız yani kesin olarak filmde yer alacağının bir garantisi yok. Chronicle filmi ile sürpriz bir başarı yakalayan Josh Trank’ın 2015’te gösterime girmesi planlanan filmi yönetmesi için ayarlamalar yapılıyor. Yakında Fantastic Four hakkında gelişmeleri duymayı ve kimin bu süper kahraman dörtlüsünün bir parçası olmayı bırakacağını görmeyi bekliyoruz.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı