Anasayfa » Dizi » Adrianne Palicki’nin Wonder Woman Kostümü İçerisindeki Özel Fotoğraf’a İlk Bakış!


Kırmızı alarm! Yoksa mavi mi desek?

EW, 1970’lerin klasik serisinden yeni uyarlaması Wonder Woman –diğer adıyla Diana Prince– karakterini canlandıran Adrianne Palicki’ den ilk özel görüntüyü elde etmiş bulunmakta.

Daha önce gördüğümüzden farklı olan ne? Peki, parlak mavi pantolona ya da kırmızı olması gerekirken mavi olan botlara ne diyorsunuz?

Lynda Carter’ın kaldırmasına nazaran bu vücut vatan severliği vurgulamaktadır ve Yunan mitolojisinden komikleri oynamak gibi gözüküyor. Ve o özel bilezikler resmen haykırıyorlar!

Wonder Woman, Boston Legal yazarı David E. Kelley tarafından yeniden düzenleniyor. Kendisi süper kahramanın şekilli imzasına yer vermiş. NBC, -eğer seriyi alırsa– ciddi ve şaşaalı olmayan DC Comics karakterini alıp sunacağına söz veriyor.

Palicki’nin yanı sıra Elizabeth Hurley (Austin Powers: The Spy Who Shagged Me) ve Cary Elwes (Saw, The Princess Bride) de oyuncu kadrosuna katıldı. Hurley’nin karakteri, insanları güçlü yapan ilaçları oluşturan ilaç şirketinde çalışmaktadır. Elwes, Diana’nın şirketinin CEO’sunu canlandırıyor.

Kostüme İlk Bakış!

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı