Anasayfa » Sinema » Abraham Lincoln: Vampire Hunter Filminden Beş Yeni Fotoğraf


Entertainment Weekly’nin haberine göre yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı başrollerinide Benjamin Walker, Dominic Cooper, Anthony Mackie, Mary Elizabeth Winstead, Jimmi Simpson, Robin McLeavy, Alan Tudyk ve Rufus Sewell bulunan uyarlama film Abraham Lincoln: Vampire Hunter (Abraham Lincoln: Vampir Avcısı)’dan beş yeni fotoğraf yayınlandı.

22 Haziran’da dünyada gösterime girecek fantastik, gerilim ve korku türündeki film yazar Seth Grahame-Smith’in aynı adlı romanından uyarlama. Yazar aynı zamanda filmin senaryosunu da yazdı. Yazar kitapta eski ABD başkanını bir vampir avcısı olarak resmediyor. Yapımcılığını Tim Burton, Bekmambetov ve Jim Lemley’in yaptığı film hayatı en çok merak edilen ve insanlık tarihine etki eden bir başkanı konu alması dolayısıyla ilgi çekiyor.

Film annesinin şok edici ölümünün şokunu yaşayan genç çocuk Abraham Lincoln’ün (Benjamin Walker) “Gizli Günlükleri” ‘nden hareketle bir vampir avcısına dönüşümünü anlatıyor. Günlüklerde onun çok sevdiği ülkesi ve insanları için mücadelesi inanılmaz bir hikaye içerisinde anlatılıyor. Lincoln’ü annesini öldüren doğaüstü güçlerle savaşan bir karakter olarak izlemek ilginç olacak.

Filmin Türkiye gösterim tarihi 17 Ağustos 2012‘de olacak.

Abraham Lincoln: Vampire Hunter Filminden Beş Yeni Fotoğraf

Mithril yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı