Anasayfa » Dizi » ABC, Yeni Süperkahraman Dizisi S.H.I.E.L.D’a Ne İsim Vereceğine Karar Veremiyor

ABC, Yeni Süperkahraman Dizisi S.h.i.e.l.d'a Ne İsim Vereceğine Karar Veremiyor
İnternette yayınlanan haberlere bakılırsa ABC, Joss Whedon’ın yeni yarı-süperkahraman şovuna ne isim vereceğine tam olarak karar veremiyor.

İlk ismi S.H.I.E.L.D. idi ve herkes bundan memnundu. Daha sonra birkaç hafta önce ABC reklamcılara reklam satış sitesinden yeni örnek ismin Marvel’ın S.H.I.E.L.D. Ajanları (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.) olduğunu açıkladı.

Bu değişikliğin sebebinin FX’in daha önceki The Shield isimli polis serisi ile olası yasal bir anlaşmazlıktan kaçınmak için olduğunu duyduk. Ama isme Marvel stüdyosunun adını da eklemek biraz (tamam, bizce çok) gereksiz türden bir ortaklık olacaktı. Her halukarda ABC yeni ismi ve görünür değişikliğin sebebini teyit etmeyecek.

ABC sessizce şovun resmi Facebook sayfasının S.H.I.E.L.D olan ismini S.H.I.E.L.D Ajanları olarak değiştirdi. İşte! S.H.I.E.L.D. Ajanları olması bir tür onaylama.

Ama değişimin taraftarları bunun stüdyonun markasına bir veda olup olmadığını merak ediyorlar. Ama hayır, sosyal medya sitelerinde ne yazıyor olursa olsun “Marvel” ismi şovun isminin bir parçası olarak kalmaya devam edecekmiş diye duyuyoruz. Ama yine belirtelim isim hala değişebilir. Sanırım hepsi bu, Whedon’ı da dediği gibi hiçbir şey hakkında daha fazla gürültüden başka bir şey yok.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı