Anasayfa » Film Tanıtımları » A Warrior’s Heart (2011)


A Warrior’s Heart isimli Lakros sporuna dayalı gençlik spor filminde birçok kişinin favori oyuncuları yer alıyor. Alacakaranlık serisinin Kellan Lutz ve Ashley Greene’i, Glee dizisinin Chord Overstreet’i, Gabrielle Anwar, William Mapother ve Adam Beach filmde yer alan isimlerden. Alacakaranlık’da kardeş olarak karşımıza çıkan Kellan Lutz ve Ashley Green, bu filmde birbirine âşık iki genci canlandırıyor.

Deniz Kuvvetlerindeki babasının ölümü üzerine şoka giren başına buyruk ve asabi olan yıldız Lakros oyuncusu Conor Sullivan, annesi Claire ve kendisine zarar verecek şekilde hareket etmeye başlar. Fakat babasının eski savaş arkadaşının vesayeti altındaki bir vahşi Lakros kampında zorlu bir eğitime girer. Binbaşı Duke Wayne, olgunluğun, sportmenliğin ve erkekliğin gerçek anlamı için Conor’ın gözlerini açar.

A Warrior’s Heart filmini televizyon yapımcısı Michael F. Sears yönetti. Film kendisinin ilk yönettiği film oluyor. Senaryoyu Martin Dugard yazdı. Film 2008’de Santa Clarita ve California’da çekilmişti fakat Xenon Pictures katkılarıyla şimdi yayınlanması sağlandı. A Warior’s Heart, 2 Aralık’da sinemalarda yerini alıyor.

A Warrior’s Heart Fotoğrafları

A Warrior’s Heart Fragmanı

A Warrior’s Heart Afişi

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı