Anasayfa » Film Tanıtımları » A Good Day to Die Hard (2013) – Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

A Good Day to Die Hard (2013) - Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün
John Moore’un yönettiği ve Bruce Willis, Mary Elizabeth Winstead, Jai Courtney ile Patrick Stewart’ın oynadığı Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün (A Good Day To Die Hard), 15 Şubat 2013’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Vizyon Tarihi
14 Şubat 2013
Yönetmen:
John Moore
Oyuncular:
Bruce Willis, Mary Elizabeth Winstead, Jai Courtney, Patrick Stewart
Tür:
Aksiyon

John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane, rotasını Rusya’ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus’tur.

Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack’i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Aynı dönemde Sovyet ordu kuvvetleri de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Baba-oğul, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişeceklerdir.

1998’de başlayan Zor Ölüm (Die Hard) serisinin de son halkası olan yapımın yönetmenliğini John Moore üstlenirken oyuncu kadrosunda demirbaş isim Bruce Willis’in yanı sıra Jai Courtney, Cole Hauser, Sebastian Koch gibi oyuncular da yer alıyor.

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Fotoğrafları

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Fragmanı

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Posteri

A Good Day to Die Hard (2013) - Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün

castiel yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı