Anasayfa » Dizi » 666 Park Avenue (2012) Tanıtımı


666 Park Avenue’nun uğursuz adresinde, arzuladığın her şey senin olabilir.  Herkesin ihtiyaçları, arzuları, hırsları vardır. The Drake sakinleri için ise, bunların hepsi binanın gizemli sahibi Gavin Doran (Terry O’Quinn)’ın  izniyle karşılanılacaktır. Fakat her dünyevi zenginliğin ya da gücün bir bedeli vardır.

Midwest’ li idealist genç bir çift olan Jane Van Veen (Rachael Taylor) ve Henry Martin (Dave Annable)  tarihi binayı yönetmek için bir fırsat sunduklarında, Doran ve gizemli eşi Olivia (Vanessa Williams)’ın entrikalarına kapılan, sadece onlar değildir. Ve farkında bile olmadan, bina sakinlerinin hayatını tehlikeye atan, onları hapseden, bina içindeki karanlık, doğaüstü güçleri onlarla beraber tecrübe etmeye, yaşamaya başlarlar. Seksi, baştan çıkarıcı ve davetkar…

Bu tüyler ürpertici yeni dramada, iyi ve kötünün epik mücadelesinin evi olan The Drake, sakinlerini hırsları ve arzuları yoluyla baştan çıkararak üzerlerindeki karanlığı sürdürmektedir.

666 Park Avenue’da Jane Van Veen’i Rachael Taylor (Charlie’s Angels, Grey’s Anatomy, Transformers), Henry Martin’ i Dave Annable (Brothers & Sisters, Reunion), Brian Leonard’ı Robert Buckley (One Tree Hill, Lipstick Jungle), Louise Leonard’ı Mercedes Masöhn (The Finder, Chuck, Three Rivers), Alexis Blume’u Helena Mattsson (Iron Man 2, Nikita, Desperate Housewives), Nona Clark’ı Samantha Logan, Olivia Doran’ı Vanessa Williams (Desperate Housewives, Ugly Betty, Shaft, Soul Food), Gavin Doran’ı Terry O’Quinn (Lost, Millennium, Hawaii Five-0, Alias, The West Wing, Jag) canlandırıyor.

Gabriella Pierce tarafından yazılan kitap serisine dayanan 666 Park Avenue, aynı zamanda Matthew Miller (Chuck, Human Target), Leslie Morgenstein (Gossip Girl, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, The Lying Game, The Secret Circle, The Sisterhood of the Traveling Pants), Gina Girolamo (The Secret Circle, The Lying Game) ve Alex Graves (Fringe, The West Wing) ile beraber yapımcılığı da üstlenen David Wilcox (Fringe, Life on Mars) tarafından yazıldı. Serinin pilot bölümü, Alex Graves tarafından yönetildi. 666 Park Avenue, Bonanza Productions Inc., Alloy Entertainment (Gossip Girl, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars) ve Warner Bros. Television ortak yapımı.

666 Park Avenue Dizisi Tanıtım Fragmanı

666 Park Avenue Dizi Posteri

euphrosyne yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı