Anasayfa » Etkinlik » 46 Dergisi Black Sayısına Özel Parti Düzenledi!


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.

“46 Black Edition Party” konseptiyle Bronx Pi Sahne’de düzenlenen ilk parti, derginin “Black” sayısına özel olarak hazırlandı. Mekanı süsleyen siyah-beyaz fotoğrafların ve Jim Beam Black ile hazırlanan nefis kokteyllerin eşliğinde çok özel 2 performans da konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Performanslardan ilkini metal dünyasının en başarılı bayan vokalleri arasında yer alan Anneke Van Giersbergen gerçekleştirdi. Anneke Van Giersbergen, akustik performansıyla geçmişten bugüne en sevilen parçalarını seslendirdi.

Anneke Van Giersbergen’in ardından performansıyla göz boyayan diğer isim ise maNga grubundan Efe Yılmaz’dı. Efe Yılmaz, 46 konukları için çok özel bir playlist hazırladı ve gecenin DJ’liğini üstlendi.

46 Black Edition Party” ‘ye sinema, müzik, sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı. Deniz Akkaya, Janset, Fatih Ürek, Ömer Faruk Sorak&İpek Sorak, Belçim Erdoğan, Gripin, maNga, Özge Ulusoy, Gökçe Bahadır&Ali Sunal, Kendi, Mustafa Altıoklar, Keremcem, Gülçin, Tuğçe Kazaz, Levent Can, Funda Eryiğit, Ogün Sanlısoy, Hayko Cepkin, Alper Saldıran, Mirkelam, Teoman, Özgür Masur, Simay Bülbül ve Umut Eker bu isimlerden bir kaçı.

46 Black Edition Party Fotoğrafları

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı