Anasayfa » Müzik » 2011 MTV EMA için Oylama Başladı!


Aylardır bu anı sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz ve en sonunda vakit geldi! 6 Kasım’da Belfast’ta gerçekleşecek olan 2011 EMA için, MTV tarafından adaylar açıklandı!

Yetenekli adaylar arasında—rock, pop, hip-hop, alternatif ve arada kalan her tür müziği içeren Lady Gaga, altı adaylık ile en başta geliyor. Katy Perry ve Bruno Mars’ın dört adaylığı var. Ve Adele, Justin Bieber ve Thirty Seconds To Mars’ın ise üçer adaylıkları bulunuyor. İkişer adaylıkları olan sanatçılar ise: Foo Fighters, Snoop Dogg, My Chemical Romance, Jennifer Lopez, LMFAO, Jessie J, Beyoncé, Coldplay, Eminem, Arcade Fire, Red Hot Chili Peppers, Far East Movement, Kanye West, Linkin Park, Wiz Khalifa ve Kings of Leon olarak sıralanıyor. Aynı zamanda “En iyi Türk Grubu” olarakta Asiye, Mor ve Ötesi, Gripin, Cartel, Duman ve Hadise bu sanatçılardan daha fazlası da orada olacak!

Ve bu sene havaya kaldırmak için iki yeni ödülümüz daha olacak.

İlki, en tutkulu hayran kitlesine sahip sanatçıyı onurlandırmak için vereceğimiz En Büyük Hayran Kitlesi ödülü olacak. Adaylara oy vermenin yanı sıra, mtvema.com’dan bir Hayran Takımı’na katılabilirsiniz ve favori adayınıza ekstra puan kazandırarak destek verebilirsiniz!

Ayrıca, ilk defa, EMA’da Uluslararası Performans ödülü vereceğiz. Oy verenler yerel favori sanatçılarını seçtikten sonra, oy verdikleri yerel adaylar dünyadaki diğer yerel adaylar ile bu ödül için yarışacaklar.

O zaman niye bekliyorsunuz? Oy verme bölümüne hemen gidin! Ve bir sonraki gün gelip tekrar oy verin… ve bir sonraki gün… ve bir sonraki gün… oy verme işleminin biteceği 4 Kasım gününe kadar oy verebilirsiniz!

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı